Haber

Ankara Mobil Market Nerede? Ankara Mobil Market tır et – kıyma fiyatı ne kadar?

Geçmişte Başşehir Market ve Başşehir Büfeleri ile vatandaşların uygun fiyatlı sağlık ürünlerine ulaşmasını sağlayan ABB, portatif market tırlarıyla yeniden gündem oldu. Başşehir Taşınabilir Market ile ankara Türkiye’nin 25 ilçesine ulaşacak. Pekala, Ankara Taşınabilir Pazarı nerede? Ankara Taşınabilir Pazar tır et – kıyma fiyatı ne kadar?

ANKARA PORTATİF PAZARI NEREDE?

Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Tamer Eski, “Ankara Halk Ekmek olarak yeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz. Son dönemde ülkemizde kırmızı et ve beyaz et fiyatlarındaki artış nedeniyle fiyatların düşürülmesini uygun gördük. Ankaralı vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla ‘Başkent Seyyar Pazar’ adını verdiğimiz, şubat ayı başından Ramazan ayı sonuna kadar Ankara’nın 25 ilçesinde uygun fiyatlı kırmızı et ve beyaz et satışı yapacağız.

Mobil Pazar; Hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında Ankara’nın belirlenen ilçeleri ve 25 ilçenin tamamında 15 farklı eser ve uygun fiyatlı kırmızı et ve beyaz et satışı yapılacak.

Bu süreçte Başşehir Market şubelerinde kırmızı ve beyaz eti aynı fiyattan satacak olan Halk Ekmek, özellikle Başşehir Market şubelerinin bulunmadığı ilçe ve ilçelerde uygun fiyatlı, hijyenik ve sağlıklı et ürünlerini Başkentlilerle buluşturacak. .

cukurca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu