Haber

İzmir’deki evi yanan İbrahim Tatlıses’ten Site Sahiplerinden Yürek burkan Dua

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, son dönemde sahip olduğu konutlar nedeniyle mahkemeye gitmek zorunda kalıyor. 1.5 ay önce İzmir’deki evi yanan Tatlıses, torunuyla yaşadığı konut davasının yanı sıra sosyal medya hesabından isyan ederken ‘5 kuruş vermem’ diyerek site sahiplerine seslendi.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Dün akşam Köln’de konser veren Tatlıses’in 20 yıl sonra hayranlarıyla buluştuğu anlar sosyal medyada çok konuşuldu. 3 saat boyunca sahne alan şarkıcı, “Buraya en son geldiğimde bazılarınız henüz doğmamıştı. 20 küsur yıl sonra sizi yeniden burada görmekten çok memnunum. Bu akşam çok güzelsiniz.” duygularını paylaştı.

Ayrıca Tatlıses’in çocukları ve torunları ile ilgili davaları da gündemde oldukça yoğun.

Son dönemde İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses ile olan yakın ilişkisi gözden kaçmazken, kızı Çıtak geçtiğimiz haftalarda hep babasının gölgesinde kaldığını söyleyerek isyan etmişti.

Öte yandan kin beslediği Ahmet Tatlıses’in oğlu, yani İbrahim Tatlıses’in torunu Mert Tatlıses’in kendi evini işgal ettiğini söyleyerek mahkemeye çıkması da gündem oldu. .

Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses’in 5 yıldır dedesi İbrahim Tatlıses’in konutunda yaşadığı ve konutun Dilan Çıtak Tatlıses’e verilmesinin istendiği gündeme geldi. İbrahim Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli şu açıklamayı yaptı:

Müvekkil sağlığına kavuştuktan sonra İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte torunu Mert Tatlıses’in bu taşınmazı işgal ettiğinden habersizdir. Bu evde kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in yaşamasını istiyordu. Ancak evde Mert Tatlıses’in oturduğunu öğrendi.’

Ev davası sürerken, İbrahim Tatlıses’in İzmir’in Narlıdere’deki konutu ise 1,5 ay önce yanmıştı.

Folkart adlı ünlü sitenin üzerindeki bina alevler içinde kaldı. Yangında sadece Tatlıses’in yaşadığı bina değil, sitenin neredeyse tamamı ağır hasar gördü.

İbrahim Tatlıses, olayın üzerinden aylar geçmesine rağmen bahsin hala kapanmadığının altını çizen bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından isyan eden şarkıcı, evin yanması ve maddi zararın olmadığını, içindeki maddi eşyaların yanmasının kendisini üzdüğünü paylaştı.

“Gençliğim yandı. 45 yılda aldığım ödüller yakıldı. 5 kuruş vermem.”

Siteyi yapanlara isyan eden Türkücü, bu olaydan sonra sorumluların hala para kazanmanın yasını tuttuğunu ve ‘5 kuruş’ vermeyeceğini söyledi.

‘Herkes geçmiş olsun, eviniz yanmış’ diyorum, ‘Evimiz yansa iyi olur, gençliğim yansa, 45 yılda aldığım ödüller yansa. Evde 5 yıl vergi rekortmeniydim ve aldığım ödüller yakıldı. Siteyi yapanlar hala suçlu olsada sahiplerinden nasıl para alacağız peşindeyiz! Sana 5 sent vermeyeceğim.’

lalapasahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu