Teknoloji

Outer Wilds: Archaeologist Edition, Switch için derecelendirildi

 
Keşif bulmaca macera oyunu Outer Wilds: Archaeologist Edition, Nintendo Switch konsolu için derecelendirildi. Bu derecelendirme, oyunun yakında Switch konsoluna gelebileceğini gösteriyor. Annapurna Interactive tarafından 2019 yılında yayınlanan uzay-gizem macerasının daha önce Switch konsolları için çıkması planlanıyordu ancak şu ana kadar bu gerçekleşmedi.
 
Birçok medya tarafından yılın oyunu seçilen yapım
 
 
 
Çeşitli oyun kuruluşları tarafından yılın oyunu seçilen Outer Wilds’ın geçtiğimiz yıl Switch konsoluna geleceği doğrulanmıştı. Bu süreçte geliştirme ekibi, port süreci için kolları sıvadı ancak o zamandan bu yana rastgele bir gelişme olmadı. Ancak port işlemi sırasında çeşitli sorunların olduğu aşikardır. Çünkü bir önceki Nintendo Direct etkinliği sırasında Annapurna Interactive, Switch sürümünü süresiz olarak erteledi.
 
Giant Bomb, Polygon, Eurogamer ve The Guardian tarafından Game of the Year 2019 olarak adlandırılan eleştirmenlerce beğenilen açık dünya gizem oyunu Outer Wilds, sonsuz bir zaman döngüsüne düşmüş bir güneş sisteminde geçiyor. Oyunun güncel Steam fiyatı 185,00 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu